Arkadaşlarıyla tatile gidiyor ve kocasını özlemiyor: döndüğünde boşanıyor

berkecan

New member
Arkadaşlarıyla tatile giden, geri dönen ve eşinden boşanan İngiliz annenin inanılmaz hikayesi

İle ilgili Eski Gabriel Yayınlanan 18 Mart 2023

kaç kez hayal ettin arkadaşlarınızla, tasasız bir şekilde uzak bir yerde, ama her şeyden önce partneriniz olmadan tatile mi çıkıyorsunuz? Sonuçta herkesin stressiz bir tatili hak ediyor değil mi?

Tam da bu akıl yürütme, İngilizleri stephanie hanson40. yaş gününü kutlamak için tatile giden 4 çocuk annesi Kefalonya (Yunanistan) kız arkadaşlarıyla ve bir kez eve döndüğünde kocasından ayrılmayı istemeye karar verdi.

Arkadaşlarıyla Mae’ye tatile gider, geri döner ve kocasından ayrılır.

Serbest aşk piyasasına geri dönmeye karar veren yeni kırk yaşındaki bir adamın inanılmaz hikayesi: sahiptim – dedi kadın – A netlik anı otelde. sırasında anladım ki evlilikHiç mutlu değildim. Bu kadar mutlu an hatırlamıyorum. Bunun yerine, kızlarla harika vakit geçiriyordum. Kocamı ve evde yaşayacağım hayatı hiç özlemedim. sadece benimkini çok özledim çocuklar. o an benim evlilik bitti, Yeni bir insan olurdum. O vesileyle forma geri dönmeye de karar verdim.“.

Hanson boşandıktan sonra yeni bir aşk da bulmuş, mutluluğunu bulmuştur: “keşke girmeseydim tatilyine de sıkışıp kalırdım evlilik artık sevmediğim bir adamla. Bu kararı vermeseydim şu an olduğum yerde olamazdım. İşlerin gidişatından memnunum“.