Aras Bulut İynemli veda ederken muştuyu duyurdu: Çukur’un belgeseli geliyor

EliteDizqn

Active member
Show TV’de 4 dönemdir yayınlanan fenomen dizi Çukur, 7 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelen 131. kısmıyla final yaparak ekrana veda etti. Dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli de, dizinin bitiminden bir hafta daha sonra, toplumsal medya hesabı Instagram’dan bir veda bildirisi paylaştı. İynemli, bildirisinde grup arkadaşlarına ve izleyicilere teşekkür ederken; Çukur’un belgeselinin çekileceği muştusunu de vermiş oldu.

İynemli’nin Çukur’a veda bildirisi şöyle:

“Biraz beklemek istedim. Bilhassa bugünü bekledim; veda etmek güç geldi. Çukur… 4 koca yıl… Her hafta… Hoş, bedelli ve uzun yol… Yol değerlidir insan ömründe… Her vakit kıssaların gücüne inandım. Öykülere hizmet etmek en bedelli isteğim oldu. Biz o denli bir kıssada buluştuk ki hepimizi içine aldı. Herkese bu biçimde takım, bu biçimde kıssa nasip olmaz diye var olduk arasında… O yüzden âlâ ki varsın, teşekkür ederim Gökhan Horzum. Hislerimi kelama dökmekte o kadar zorlanıyorum ki keşke biraz bir şey öğretseydin, kalbim yerinden çıkacak ne yazacağım diye, Ya Sidi dinliyorum; Bu kadar oluyor. Sinan abi, ağabeyliğin, öğretmenliğin, işine aşkınla yaklaşımın ve arkadaşlığın için teşekkür ederim sana… Sinan Öztürk, o denli bir oyuncu grubu oldu ki… off… kelamım yok… Kelam söylemeye haddim yok… neler öğrendim, neler deneyimledim bir bilseniz… Düzgün ki canım meslektaşlarım, ablalarım, ağabeylerim, kardeşlerim, arkadaşlarım (aynı vakitte canım arkadaşlarım) düzgün ki siz… grup ekip ekip… her şey burada kapalı güya… takım olabilmek de… o yüzden aile her şeydir… Cümbüş, gerilim, hüzün, oldukcaça yorgunluk ve oldukçaça sevgi fakat 3-2-1 kayıt dendiğinde; herkes işinde… tıpkı vakitte bütün yüreğiyle… O kadar özel ki… Grup her şeydir de bununla birlikte… Bu takımın gerisinde her daim duran, kalitesinden ödün vermeden her şeyiyle ilgilenen bir yapımcımız… #keremcatay Çok teşekkürler… Takviyesiyle Show TV’ye teşekkürler… Canlılığıyla, acısıyla, sevinciyle, gerilimiyle, keyfiyle, zorluluğuyla, başarısıyla ve yanlışlarıyla o denli dolu 4 sene ki… düzgün ki ya! Çok pahalı, epeyce özel, her vakit var olacak bir yerlerde!… Pekala, her şeyiyle yaptık biz bu kıssayı anlattık, izleyiciye geçmese, o kıssayı paylaşmazsak bir manası olur muydu? Muhakkak olmazdı… Bizlerle bu kıssayı paylaşan, izleyen, anlatan, yaşayan herkese fazlaca teşekkürler… Ve hayali arkadaşım Yamaç Koçovalı… Kendine yeterli bak! O denli mi? (yazarken gözlerim doldu belgeselde nasıl anlatıcam? ) -belgesel mi var ? Obaaaaa…..Şükürler Olsun.”