Anadolu Vakfı Bedelli Öğretmenim Programı 81 vilayette öğretmenlere ulaşacak

EliteDizqn

Active member
Anadolu Vakfı’nın, artan ve daima geliştirilen eğitim çeşitleri ve kuvvetli eğitmen takımı ile hem gençlerin birebir vakitte öğretmenlerin geleceğine katkı sağladığı eğitim ve seminer programı Bedelli Öğretmenim, artık tüm Türkiye’ye ulaşacak.

Anadolu Vakfı’nın öğretmenlerin, değişen şartlar karşısında bilgi, maharet ve yetkinliklerini arttırmayı ve bu sayede gelecek jenerasyonlara eğitim ile dokunarak ülkemizin yeteneklerinin gelişmenine takviye olmayı amaçlayan “Değerli Öğretmenim Programı” çevrim içi eğitimlerle artık birebir anda tüm Türkiye’ye ulaşacak. Katılmak isteyen tüm vilayetlere açık olacak yeni uygulamanın birinci programında Türkiye’nin dört bir yanındaki öğretmen ve yönetimciler, 8 Haziran’daki “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” eğitiminde buluşacak.

Anadolu Vakfı’nın, artan ve daima geliştirilen eğitim çeşitleri ve kuvvetli eğitmen takımı ile hem gençlerin birebir vakitte öğretmenlerin geleceğine katkı sağladığı eğitim ve seminer programı Pahalı Öğretmenim, artık tüm Türkiye’ye ulaşacak. Pandemi sürecinde programı çevrimiçi platformlara taşıyan Anadolu Vakfı, kesintisiz olarak sürdürdüğü eğitimler ile 55 vilayetteki öğretmen ve idarecilerin şahsi gelişmenine katkıda bulundu. Haziran ayı prestijiyle program kapsamındaki eğitimlere katılmak isteyen tüm vilayetlerdeki öğretmen ve yönetimciler kontenjanlar dahilinde eğitimlere katılabilecek. Bu doğrultuda düzenlenen 8 Haziran’daki birinci programda, öğretmen ve yönetimciler “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” eğitiminde bir ortaya gelecek. Program kapsamında 16 Haziran’da “Tasarım Odaklı Düşünme”, 22 Haziran’da “Zor Beşerlerle Başa Çıkma Becerileri” ve 28 Haziran’da “Stratejik Düşünme ve Planlama Becerileri” eğitimleri verilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı