Ali Sunal ve Dayı, Atasun Optik’in Yeni Reklam Yüzü Oldu

melegimsin

Member
Atasun Optik’in yeni reklam sineması için Türkiye’nin sevilen isimlerinden Ali Sunal ve Kukla Kabare’den tanıdığımız Dayı kamera karşısına geçti. Sempatik ikilinin rol aldığı reklam sinemasında, tüketicilere sunulan hizmetler keyifli bir kıssa eşliğinde anlatıldı. Reklam sinemasında Atasun Optik’te her şey ve herkes “Sizinle İlgili” iletisi vurgulandı.

Tüketicilerine daha âlâ bir alışveriş tecrübesi yaşatmak için ayrıcalıklı hizmetler sunmayı hedefleyen Atasun Optik, hizmet kampanyası reklam sinemaları için Türkiye’nin güldüren yüzlerinden Ali Sunal ve son periyotta birfazlaca insanın keyifle takip ettiği Kukla Kabare ve Dayı Şov’un Dayı’sı ile anlaştı.

Ali Sunal ve Dayı içinde geçen eğlenceli diyaloglardan oluşan yeni reklam sinemasında ikilinin yarattığı sinerji büyük ilgi gördü. Atasun Optik çalışanları ise hizmet kalitesiyle hem Dayı’nın tıpkı vakitte izleyenlerin gönlünü fethetti.

“İzleyenlerin kalbine dokunacak”

Atasun Optik’le keyifli bir iş birliğine imza attıklarını belirten Ali Sunal, reklam sinemasıyla ilgili şunları söylemiş oldu: “Atasun Optik, bölümün öncü markalarından biri. Müşteri memnuniyetini sürekli üst düzeyde tutma vaadiyle hareket ederek, tüketiciler için kıymetli hizmetler sunuyor. bu biçimde bir marka ile iş birliği yapmaktan dolayı memnunluk duyuyorum. İzleyenlerin kalbine dokunacak, eğlenceli ve samimi bir reklam sineması serisi çektik. Birinci sinemamızın akabinde devam sinemalarıyla de bu seyahate devam edeceğiz. çok heyecanlıyım. Seyircilerin de beğeneceğini umuyorum.”

“Dayı için yepisyeni bir serüven başlıyor”

Reklam sinemasında güldüren diyaloglarıyla yer alan Kukla Kabare ve Dayı Şov’un sevilen tiplemesi Dayı’nın yaratıcısı Sinan Mıhçı, “Atasun Optik reklam sineması serisiyle Dayı için orijinal bir serüven başladı. Atasun Optik’in tüketiciler için sunduğu fazlaca sayıda hizmeti hem merak uyandırarak birebir vakitte eğlendirerek anlatmaya çalıştık. Ali Sunal ve Dayı’nın fazlaca hoş bir ikili olduğunu düşünüyorum. Biz sinema çekimlerinde epeyce eğlendik. Bu samimiyetin ve sevincin izleyiciye de yansıyacağına inanıyorum” halinde konuştu.

Her şey ve herkes “Sizinle İlgili”!

Roy+Teddy imzası taşıyan reklam sinemasında, Atasun Optik’te her şey ve herkes “Sizinle İlgili” iletisi vurgulanıyor. Reklam sinemasında, Ali Sunal ve Dayı’ya üstün hizmet kalitesi anlayışıyla hareket ederek tüketicilerin alışveriş tecrübelerini daha düzgün bir noktaya taşımayı hedefleyen Atasun Optik çalışanları eşlik ediyor. Tüketicilere sunulan güneş gözlüklerinde iade, değişim, uygun fiyat avantajı üzere bir epeyce hizmetin dikkat cazip bir biçimde anlatıldığı sinemada, Atasun Optik’in Türkiye’nin dört bir yanına yayılan hizmet ağına dikkat çekiliyor. Sinemada Atasun Optik’in her mağazasında birebir kalitede hizmet anlayışını benimsediğinin ve müşteri beklentilerini kıymetli evvelarinden biri olarak gördüğünün altı çiziliyor.

Ali Sunal ve Dayı içinde geçen eğlenceli kıssa, devam sinemalarının maceralarına dair merak uyandırıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı